FRÉZOVÁNÍ KOMÍNŮ

Sháníte odborníky na kvalitní frézování komínů? Prohlédněte si naši nabídku, práci provádíme rychle, levně a kvalitně.

Frézování komínů je typ stavební úpravy, která se provádí na komíně v případě, že je nutné rozšířit jeho průduch. Nejčastěji je to nutné v případě, kdy je potřeba provést vložkování komínů. Pamatujte si, že frézování komínů by mělo být vždy prováděno odborníky a zkušenými profesionály. Před samotným frézování je nejprve nutné kvalitní posouzení ze strany odborníka, který musí zjistit, zda je tento úkon vůbec možné vykonat.

Je důležité, aby fréza prošla komínem, jinak není možné frézování provést. Proto se vždy poraďte s odborníky. Frézování komínů je základní služba, kterou také nabízíme, proto se na nás neváhejte obrátit v případě, že si nevíte rady. Rádi vám poradíme a poskytneme vám všechny důležité informace a zodpovíme vaše dotazy. Vždy klademe důraz na kvalitu odvedené práce, bezpečnost a především spokojenost zákazníka.

Frézování starých komínů

Nejčastěji se frézování používá u starších komínů. Šetří vám čas i peníze, protože je to lepší řešení než samotné vybourání komínu. Starší komíny mají menší světlost komínového průduchu a frézování je tím nejlepším způsobem, jak to napravit a otvor zvětšit. Frézování se provádí ze střechy nebo z půdního prostoru.

A jaký materiál lze frézovat? Komíny z plných pálených cihel nebo komíny vytažené maltou lze bez problému frézovat. Frézování však přináší také rizika. Těm můžete snadno předejít, když komín svěříte do rukou profesionálů. Nechte to na nás! Poradíme si a pomůžeme vám.