KOTLE BUDERUS

Přemýšlíte o novém kotli? Prohlédněte si nabídku kotlů Buderus.

Stojí vás vytápění prostor mnoho peněz a hledáte úspornější řešení pro domácnost? Vyberte si kotle Buderus. Objevte kotle značky, která nabízí spojení mnoholetých zkušeností, vysokou kvalitu, spolehlivost a využití moderních technologií v jednom. Ať už potřebujte kotel na vytápění malých prostor nebo naopak pro kvalitní a šetrný výhřev vody do domácnosti, to všechno můžete mít díky kotlům Buderus. Plynové vytápění najdete ve stále více domácnostech. A není divu.

Nabízí mnoho výhod, které vás při výběru přesvědčí. Pokud si potrpíte na ekologičnost, pak jistě víte, že plynové kotle jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Další nespornou výhodou jsou nižší náklady pro vaši peněženku. Při vytápění plynovými kotli šetříte přírodu a hlavně peníze. To však není vše. Od kondenzačních kotlů očekávejte také spolehlivost a jednoduché ovládání. S kotli Buderus máte jistotu, že v zimě budete v teple.

Jaký kotel vybrat při nákupu?

Komínové vložky by měly být v první řadě vyrobeny z kvalitního materiálu. Tento atribut je pro vložkování komínů velmi důležitý. Samozřejmostí by měla být také jeho odolnost vůči přírodním vlivům. To je především vlhkost, odolnost vůči savosti a hlavně proti vyhoření. A jaké materiály jsou na trhu k dispozici? Můžete si vybrat hliníkové nebo keramické vložky, vložky z nerezového plechu i plastové vložky, které odolají spalinám s teplotami až 160 °C.

Moderní jsou také nafukovací komínové vložky. Nejčastěji se setkáme právě s vložkami z nerezové oceli, které jsou oblíbené pro svou dlouhou životnost, univerzálnost a především přizpůsobivost. S výběrem vhodného materiálu pro váš komín rádi pomůžeme a poradíme. Podle tvaru komínu vám také rádi poradíme, zda bude vhodné použít ohebné či pevné komínové vložky. Nechte to na nás!

Frézování komínů

Kromě klasických plynových kotlů jsou na trhu k dispozici také kondenzační plynové kotle. Díky kondenzační technice je navíc využito teplo, které u běžných plynových kotlů zůstává bez povšimnutí. Podle možností a prostor, které máte k dispozici, si můžete vybrat ze dvou základních typů kotlů.

První z nich jsou nástěnné kotle, které jsou vhodné do menších prostor, kde chcete ušetřit každé místo. Druhé z nich jsou stacionární kotle, které jsou umístěny na podlaze. Při nákupu nezapomeňte sledovat také výkon, typ paliva, náročnost obsluhy a mnohé další faktory.