KOMINICTVÍ PRAHA 6

Servis komína není dobré podceňovat, využijte našich služeb a buďte v bezpečí.

Potřebujete kominické služby? Obraťte se na nás! Na kominictví Praha 6 jsme ti nejpovolanější. Pokud vám záleží na bezpečnosti, obraťte se na odborníky. Postaráme se o veškeré služby spojené s Vaším komínem. Co všechno můžeme nabídnout? Pravidelnou revizi komínů, vložkování komínů pevnými i ohebnými nerezovými vložkami, třísložkové odkouření horolezeckou technikou, čištění komínových průduchů, čištění veškerých typů kotlů na tuhá paliva a opravu i výstavbu nových komínů. Potřebujete některou z těchto služeb? Pak se neváhejte na nás kdykoliv obrátit.

Kominictví Praha 6 – revize komínů

Máme k dispozici revizní techniky, kteří jsou plně k vašim službám. Revize komínů není nutná pouze po ukončení topné sezóny. Jsou i další situace, kdy je revize důležitá i nevyhnutelná a kdy bude dobré využít tak služeb kominictví Praha. Zavolejte naše revizní techniky i v případě, že dojde ke změně druhu paliva, při komínovém požáru, při jakýchkoliv stavebních úpravách komínu i v případě, že dojde ke vzniku trhlin.

Kominictví Praha 6 – čištění komínových průduch

Před samotným čištěním nejdříve proběhne kontrola komínů, která je způsobilá rozhodnout o tom, zda je či není nutné čištění spalinových cest. Na komínových průduších se časem vyskytnout pevné usazenin, které se musí z bezpečnostních důvodů čas od času mechanicky odstranit. Nechte zkontrolovat i váš komín včas.

Kominictví Praha 6 – vložkování komínů

Vložkování komínů je jednou ze služeb, které si u nás můžete objednat. Pokud odborník posoudí, že je čas na výměnu, rozhodně ji neodkládejte. Vložkování komínů je nutné, pokud je komínový průduch ve špatném stavu, nebo když neodpovídá stanoveným předpisům. Rozhodně však výměnu proveďte, když přecházíte na jiné palivo nebo se zhorší tah komínů. Naši odborníci vám se vším rádi poradí a pomohou.