PLYNOVÉ KOTLE JUNKERS

Plynové kotle Junkers jsou úsporné, kvalitní a naprosto spolehlivé.

Zahřejte se v zimě plynovými kotli Junkers! Je čas vyměnit váš kotel za nový? Nebo jen hledáte vhodnější a úspornější řešení pro vaši peněženku? Nezapomeňte na plynové kotle Junkers. Je to nejlepší varianta do vašich bytů, domů i kanceláří. Buďte na sto procent připraveni na zimní sezónu.

Plynové kotle jsou u nás právem nejpoužívanějším typem k vytápění. Při výběru kotle pamatujte na několik důležitých věcí, na které je třeba myslet. Rozmyslete si, k čemu budete plynový kotel využívat, zda pouze k vytápění nebo také k ohřevu teploty. Plynové kotle Junkers jsou oblíbené pro svou vysokou spolehlivost i úspornost. Přesvědčte se, co všechno dokáží.

Výhody plynových kotlů

Proč vybrat právě plynové kotle? Topení pomocí plynových kotlů má své nesporné výhody. Velkou výhodou je jednoduchá obsluha, vysoká výhřevnost a především šetrnost k životnímu prostředí. Plynové topení je také ekonomicky výhodnější. Zaujala vás některá z těchto výhod? Věřte, že právě plynové kotle Junkers jsou tou nejlepší volbou do vaší domácnosti. Nezapomeňte však, že i při vytápění plynovým kotlem nesmí chybět pravidelné revize, které jsou pro správné fungování zásadní.

Kondenzační plynové kotle

Plynové kotle se dělí na klasické a kondenzační plynové kotle. Výhodou kondenzačních kotlů je vyšší úspora a také účinnost. V porovnání s klasickými kotli nabízí až o 15% vyšší účinnost a možnost ušetřit až 25 % při topení a ohřevu teplé vody. Kondenzační plynové kotle Junkers k tomu nabízí také velkou kvalitu a dlouhou životnost. Vsaďte na prověřenou kvalitu.